דברו איתנו

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

אודות אמבר

חדשנות

חרטנו על דגלנו את ערך החדשנות מתוך הבנה וניסיון עתיר שנים שמוכיח שוב ושוב שקדמה טכנולוגית יוצרת יתרון משמעותי למגדל ולכל שרשרת הערך.

כשלב ראשון, בנינו קשר אמיץ עם החברות המובילות והגדולות בעולם, על מנת שניחשף ראשונים למוצרים חדשים, טכנולוגיות פורצות דרך, קונספטים חדשניים וכדומה.

כשלב שני אנו מפעילים בכל ענף מערך בדיקות וניסיונות של תפיסות חדשות/טכנולוגיות חדשות.

בענף הלול אנו מפעילים לולים בהן מתבצעות בדיקות של קונספטים חדשניים בקנה מידה קטן וכן לולים בהן מתבצעות בדיקות בתנאי שדה ובקנה מידה גדול.

כמדיניות, כל מוצר שנוסף לתערובת באופן קבוע, על ידי מכון התערובת, עובר בדיקה בתנאי הגידול הספציפיים לישראל ורק לאחר סיום הבדיקה, במידה ועברה בהצלחה, יוכנס החומר למערך היצור.

בענף מעלי הגירה מתבצעות בדיקות הנוגעות לרפת החלב, לענף הצאן ולענף הפיטום.

מטרת הבדיקות היא לשפר את כלכליות הגידול ולהביא אל המגדל את המזון והתוספים אשר יתנו את התוצאות המיטביות.

טכנולוגיות חדשות

מלבד שינויים במרכיבי התערובת, אנו פועלים למציאת טכנולוגיות חדשות ללולים ולרפתות שיאפשרו לייעל את הגידול ע”י שיפור הממשק ודיוקו.

חדשנות פתוחה

אנו מאתרים חברות סטרטאפ מובילות אשר פיתחו טכנולוגיה שרלוונטית לענפי החי, לאיכות הסביבה ולמכון התערובת ויוזמים איתן שתפי”ם על מנת להטמיע את הטכנולוגיה אצל לקוחותינו. טכנולוגיות שנבחנות אצלנו: שיפור ניצולות מזון בענפי החי השונים, בינה מלאכותית וביג דאטה, קיטים לדיאגנוזה למחלות, הקטנת טביעת רגל פחמנית, טכנולוגיות חיטוי חדשניות ועוד. אנו בקשר עם מוסדות אקדמיים בעולם, עם אינטגרציות ומכונים מובילים מחוץ לישראל ועם חברות בינלאומיות ע”מ לוודא שאנו מציעים למגדלים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, בכל תחום.